Skip to main content

KIMBINO

Kimbino uľahčuje nakupovanie viac, než si myslíš. Tento asistent totiž združuje zaujímavé ponuky obchodných reťazcov. A to v podobe digitalizovaných letákov alebo produktových výberov.

VÍZIA

Kimbino vidíme ako miesto, kde spotrebiteľ vždy nájde produkt, ktorý ho práve zaujíma. Na výber pritom má akciové letáky kamenných predajní, ale aj ponuku dostupnú len v online obchodoch.

Zobraziť viac

TASTELIST

Na webe Tastelistu nenájdeš len recepty s dokonalými fotkami. Pre ľudí sme sprievodcom, ktorý im pomôže s hľadaním inšpirácie, nákupom surovín aj so samotným varením.

VÍZIA

Keď sa povie varenie, používateľ si má spomenúť aj na Tastelist. Jedno je totiž isté. Web ho prevedie celým procesom varenia a stane sa tak jeho každodennou pomocou.

Zobraziť viac

LEADGENERATION

Pod názvom LeadGeneration si predstavte špecializované webstránky, na ktorých porovnávame produkty našich partnerov. Typickými príkladmi sú úvery alebo poistenie vozidla.

VÍZIA

Weby LeadGeneration sú užitočnými a dobre známymi nástrojmi, vďaka ktorým sa človek jednoducho orientuje v ponuke najrôznejších produktov. Takto to funguje dnes a veríme, že to pretrvá i do budúcna.

Zobraziť viac