Robíme to inak.
Robíme to lepšie.

Hyperia je niečo ako "inkubátor projektov" - čo si vymyslíme a dáva nám zmysel, to zrealizujeme. Všetko od nuly, na kompletku - inhouse. Čo sme si už vymysleli?

Kimbino

Platforma, na ktorej sa ľudia z celého sveta môžu inšpirovať akciovými ponukami a letákmi obchodných reťazcov v digitálnej podobe a majú tak vždy poruke všetko, čo ich aktuálne zaujíma. Jeho význam nám dokazujú desiatky miliónov návštevníkov mesačne, ktorí sa spoliehajú na aktuálne informácie, a preto v Kimbine kladieme dôraz na neustále aktualizovaný obsah, moderné technológie pri vývoji, efektívnu spoluprácu medzi tímami a nikdy nekončiace sa posúvanie vpred.

Projekty
lead generation

Lead Generation. Úvery, PZP, hypotéky, bankové účty, poistenie,... Máme dlhoročné skúsenosti so získavaním potenciálnych klientov pre finančné spoločnosti.

Tastelist

Tastelist je globálny komunitný web zameraný na recepty a chutné domáce varenie. Cieľom je prinášať návštevníkom inšpiráciu na varenie a recepty z celého sveta v rodnom jazyku užívateľa. V Tasteliste pracujeme s modernými technológiami a chceme, aby sa aj ľudia podieľali na budovaní našej značky a posúvali projekt dopredu. A čo navyše? Obsah Tastelistu tvoria sami užívatelia pridávaním svojich vyskúšaných a overených receptov, čo pomáha zaručiť ich kvalitu.