Skip to main content

KARIÉRA

Hľadáme nových Hyperákov a Hyperáčky, pretože projektov aj práce je stále viac. Ak si trúfaš, pridaj sa k nám.

Preferujeme prácu v našom žilinskom office, pretože osobný kontakt prispieva k efektívnejšej komunikácii, vyššej produktivite aj ku kreatívnejším nápadom či novým inováciám. Bezprostrednými ľudskými interakciami vytvárame prostredie vzájomnej dôvery, a to pri dlhodobej virtuálnej spolupráci skrátka nejde.

Priestranné kancelárie máme v centre Žiliny na dvoch poschodiach. Flexibilný pracovný čas a homeoffice sú u nás samozrejmosťou. Pre kolegov z iných miest je možnosťou spolupráca na diaľku po dohode s teamleaderom. 

Voľné pozície

VOĽNÉ POZÍCIE

Naše projekty neustále napredujú, preto potrebujeme ďalších skúsených kolegov či kolegyne, ktorí nám pomôžu s našou hyper misiou. Pridaj sa k nám!

Web Administrátor

Do Hyperia tímu hľadáme zodpovedného, samostatného a tvorivého človeka, ktorý má vášeň pre prácu v online svete, neodradia ho cudzie jazyky a stíha popri svojich povinnostiach a aktivitách venovať aj zopár hodín denne správe webu.

Viac o pozícií

Product Owner

Vývoj trhu, pribúdajúce príležitosti, náš rýchly rast a získané skúsenosti nás presvedčili o tom, že Product Owner je pozícia, ktorú môžeme mať otvorenú takmer permanentne. Uvedomili sme si, že pre skúseného, motivovaného a usporiadaného produkťáka (samozrejme je jedno či je to on/ona) máme vždy miesto 🙂

Viac o pozícií

Product Marketing Manager for Kimbino

Do you want to be part of an innovative, dynamic company that’s changing the game in the retail industry? Look no further than Kimbino!

Viac o pozícii

Email Marketing Specialist

Do nášho marketingového tímu hľadáme EMAILINGOVÉHO ŠPECIALISTU. Ak si človek, ktorý sa zamýšľa nad správaním ľudí v nákupnom procese, rozoberá si ich konanie na drobné a vzhľadom na dáta vie presne, čo treba vykonať, aby sa užitočná informácia v podobe mailu dostala ku správnemu odberateľovi, tak sa ohlás!

Viac o pozícii

HYPERIA OFFICE

Na dvoch poschodiach, v historickom centre Žiliny, v blízkosti Auparku, plne vybavený priestor: meetingové miestnosti, chill out a workout zóny, kalčeto aj veľká terasa…

Zobraziť na mape