Skip to main content

KARIÉRA

Našťastie s fluktuáciou problém nemáme. Nových Hyperákov a Hyperáčky hľadáme najmä preto, že projektov aj práce je stále viac. Ak si trúfaš, pridaj sa k nám. Skôr než si vyberieš konkrétnu pozíciu, posledná dôležitá informácia.

Pracovať môžeš odkiaľkoľvek. Buď z nášho officu v Žiline (v inom meste nepôsobíme a ani to neplánujeme), alebo na diaľku. Prípadne si môžeš zvoliť kombináciu týchto možností.

VOĽNÉ POZÍCIE

Naše projekty neustále napredujú, a preto potrebujeme ďalších skúsených kolegov či kolegyne, ktorí nám pomôžu s našou hyper misiou. Pridaj sa k nám!

Python Developer

Do nášho tímu pre projekt Kimbino hľadáme skúseného Python developera, ktorý nám pomôže pri vývoji mikroslužby pre získavanie a spracovanie obsahu.

PPC Performance Specialist

Do partie hľadáme šikovného PPC performance špecialistu pre projekt Kimbino, ktorý nám pomôže s rozširovaním kampaní, s vylepšovaním zabehnutých procesov, s hľadaním príležitostí či s využívaním automatizácie v maximálnej možnej miere.

Leadgen PHP developer

Pre naše Leadgen oddelenie hľadáme skúseného PHP developera. Do malého, ale o to šikovnejšieho tímu, potrebujeme pomoc s vývojom a udržiavaním komplexnej infraštruktúry interných projektov a rozhraní pre kolegov z iných oddelení.

Kimbino senior PHP developer

Rastieme raketovým tempom a do tímu hľadáme ďalších skúsených PHP developerov alebo developerky. Áno, čítaš správne, množné číslo. Staň sa súčasťou mladého a nadupaného kolektívu odborníkov, ktorí spoločnými silami budujú medzinárodný projekt Kimbino.

HYPERIA OFFICE

Na dvoch poschodiach, v historickom centre Žiliny, v blízkosti Auparku, plne vybavený priestor: meetingové miestnosti, chill out a workout zóny, kalčeto aj veľká terasa…

Zobraziť na mape