Chceš sa pridať do tímu Hyperákov?

S našimi globálnymi online projektami neustále rastieme a hľadáme do tímu šikovných ľudí.

Čo ti ponúkame?

Sme presvedčení, že benefity prispievajú k celkovej pohode, životnej rovnováhe aj k pracovnej produktivite. Rozhodne nimi nešetríme – každý si príde na svoje. Tu ti ponúkame malú ochutnávku:

Flexibilný pracovný čas a ľubovoľné pracovné prostredie.

Môžeš pracovať s kolegami v office v historickom centre Žiliny s výbornou dostupnosťou a super vybavením alebo aj z domu či kdekoľvek inde – je to len na tebe.

Vyladená tímová spolupráca s profesionálmi vo svojom odbore.

Vládne u nás otvorená komunikácia, podpora a priateľská atmosféra. Spoznaj nás.

Skutočná možnosť realizácie.

Zmysluplným iniciatívam sa u nás medze nekladú. Vážime si nápady a názory každého jedného, na chybách sa poučíme a spolu pracujeme na tom, aby sme napredovali profesijne aj ľudsky.

Vysoká miera dôvery v teba a tvoje schopnosti.

Zažiješ ju už od prvého dňa. Naozaj. Našim ľuďom na 100 % veríme. V kombinácii so slobodou a zodpovednosťou je to ten správny mix.

Motivujúce finančné ohodnotenie.

K tomu polročné bonusy, možnosť získať referenčný bonus a ďalšie finančné odmeny na základe tvojich výsledkov.

Potenciál rastu na každej pozícii.

Podporujeme silné stránky Hyperákov a umožníme aj tebe rozvíjať svoj talent. Nekecáme. Presvedč sa v týchto rozhovoroch s našimi kolegami.

Podpora vzdelávania a ďalšieho rozvoja.

Pravidelne sa zúčastňujeme workshopov, kurzov, jazykových lekcií či konferencií a radi ti uhradíme tie, ktoré posunú vpred aj teba.

Jedinečný #hyperialife.

Originálny prístup k práci, hyperwalky – porady na čerstvom vzduchu, hackathony, veľkolepé raňajky, nekonečný prísun kávy, ovocia a koláčov v priestrannej kuchyni alebo na veľkej terase, legendárne teambuildingy, športové aktivity, (ne)zabudnuteľné chatovačky a mnoho ďalšieho. Ak neveríš, pozri náš #hyperialife na Instagrame či Facebooku.

Ako pracujeme v aktuálnej situácii?

Rýchlo sme sa prispôsobili a fungujeme online. Meetingy, pohovory, zaúčanie, náš buddy systém, večery v kuchynke – všetko remote a online friendly. Nájdeš nás v rôznych kútoch Slovenska.

Čo ťa čaká pred prijatím medzi Hyperákov?

Naša HR manažérka Janka sa s tebou spojí a dohodne termín prvého kola online pohovoru. Ten trvá zvyčajne hodinu, budeme sa pýtať na tvoje skúsenosti aj očakávania a s radosťou ti odpovieme na tvoje otázky. Ak si sadneme profesijne aj ľudsky, obvykle pošleme zadanie, ktoré vypracuješ. Potom bude nasledovať druhé kolo pohovoru. To absolvuješ takisto online, alebo ak budeš chcieť, môžeme sa stretnúť osobne v našom žilinskom office a dať si druhé kolo napríklad formou prechádzky na čerstvom vzduchu.

Jana Čajková

HR manager

Koho hľadáme?

Vyber si z otvorených pozícií tú svoju.

PPC špecialista

Do PPC tímu hľadáme šikovného PPC špecialistu/-tku pre projekt Tastelist.

Frontend developer (medior/senior)

Do partie hľadáme ďalšieho šikovného a skúseného frontend developera či developerku, ktorí nám pomôžu naďalej zlepšovať náš medzinárodný projekt Kimbino.

Product owner

Do produktového tímu hľadáme samostatného, bystrého a asertívneho kolegu alebo kolegyňu, ktorý zvládne prevziať zodpovednosť za čiastkové produkty na medzinárodnom projekte Kimbino, stane sa ich hrdým vlastníkom a dotiahne ich do úspešného konca

Kimbino senior PHP developer

Rastieme raketovým tempom a do tímu hľadáme ďalších skúsených PHP developerov alebo developerky. Áno, čítaš správne, množné číslo. Staň sa súčasťou mladého a nadupaného kolektívu odborníkov, ktorí spoločnými silami budujú medzinárodný projekt Kimbino

Leadgen senior PHP developer

Do nášho IT oddelenia hľadáme skúseného PHP developera pre globálny projekt vo finančnom sektore. Pomôžeš nám vyvíjať naše interné systém ktoré zabezpečujú chod celého ekosystému od zberu dát cez štatistiky až po komunikačné kanály v podobe mailingového a SMS systému

Produktový UX dizajnér

Do produktového tímu hľadáme skúseného kolegu, ktorý zvládne riešiť UX výzvy na našom medzinárodnom projekte Kimbino

Nenašiel si sa v otvorených pozíciách?

Ozvi sa našej HR manažérke Janke Čajkovej na hr@hyperia.sk.