Chceš sa pridať do tímu Hyperákov?

S našimi globálnymi online projektami neustále rastieme a hľadáme do tímu šikovných ľudí.

Koho hľadáme?

Vyber si z otvorených pozícií tú svoju.

Leadgen PHP developer

Pre naše Leadgen oddelenie hľadáme skúseného PHP developera. Do malého, ale o to šikovnejšieho tímu, potrebujeme pomoc s vývojom a udržiavaním komplexnej infraštruktúry interných projektov a rozhraní pre kolegov z iných oddelení.

Senior PPC špecialista

Do tímu hľadáme odborníka z PPC fachu, ktorý svojimi skúsenosťami s automatizáciou a automatickými bidovacími stratégiami prispeje k našej “transformácii” zabehnutých procesov.

Product owner

Hľadáme bystrého, samostatného a zodpovedného člena produktového tímu, ktorý prevezme zodpovednosť za skvalitňovanie konkrétnych oblastí na medzinárodnom projekte Kimbino.

Kimbino senior PHP developer

Rastieme raketovým tempom a do tímu hľadáme ďalších skúsených PHP developerov alebo developerky. Áno, čítaš správne, množné číslo. Staň sa súčasťou mladého a nadupaného kolektívu odborníkov, ktorí spoločnými silami budujú medzinárodný projekt Kimbino

Nenašiel si sa v otvorených pozíciách?

Ozvi sa našej HR manažérke Janke Čajkovej na hr@hyperia.sk.

Čo ti ponúkame?

Sme presvedčení, že benefity prispievajú k celkovej pohode, životnej rovnováhe aj k pracovnej produktivite. Rozhodne nimi nešetríme – každý si príde na svoje. Tu ti ponúkame malú ochutnávku:

Flexibilný pracovný čas a ľubovoľné pracovné prostredie.

Môžeš pracovať s kolegami v office v historickom centre Žiliny s výbornou dostupnosťou a super vybavením alebo aj z domu či kdekoľvek inde – je to len na tebe.

Vyladená tímová spolupráca s profesionálmi vo svojom odbore.

Vládne u nás otvorená komunikácia, podpora a priateľská atmosféra. Spoznaj nás.

Skutočná možnosť realizácie.

Zmysluplným iniciatívam sa u nás medze nekladú. Vážime si nápady a názory každého jedného, na chybách sa poučíme a spolu pracujeme na tom, aby sme napredovali profesijne aj ľudsky.

Vysoká miera dôvery v teba a tvoje schopnosti.

Zažiješ ju už od prvého dňa. Naozaj. Našim ľuďom na 100 % veríme. V kombinácii so slobodou a zodpovednosťou je to ten správny mix.

Motivujúce finančné ohodnotenie.

K tomu polročné bonusy, možnosť získať referenčný bonus a ďalšie finančné odmeny na základe tvojich výsledkov.

Potenciál rastu na každej pozícii.

Podporujeme silné stránky Hyperákov a umožníme aj tebe rozvíjať svoj talent. Nekecáme. Presvedč sa v týchto rozhovoroch s našimi kolegami.

Podpora vzdelávania a ďalšieho rozvoja.

Pravidelne sa zúčastňujeme workshopov, kurzov, jazykových lekcií či konferencií a radi ti uhradíme tie, ktoré posunú vpred aj teba.

Jedinečný #hyperialife.

Originálny prístup k práci, hyperwalky – porady na čerstvom vzduchu, hackathony, veľkolepé raňajky, nekonečný prísun kávy, ovocia a koláčov v priestrannej kuchyni alebo na veľkej terase, legendárne teambuildingy, športové aktivity, (ne)zabudnuteľné chatovačky a mnoho ďalšieho. Ak neveríš, pozri náš #hyperialife na Instagrame či Facebooku.

Ako a kde pracujeme v aktuálnej situácii?

Hyperia office máme na dvoch poschodiach v historickom centre Žiliny, no pracovať môžeš odkiaľkoľvek – kolegov budeš mať z rôznych kútov Slovenska. Fungujeme remote a všetko je online friendly – meetingy, pohovory, zaúčanie, náš buddy systém aj večery v kuchynke.

Čo ťa čaká pred prijatím medzi Hyperákov?

Naša HR manažérka Janka sa s tebou spojí a dohodne termín prvého kola online pohovoru. Ten trvá zvyčajne hodinu, budeme sa pýtať na tvoje skúsenosti aj očakávania a s radosťou ti odpovieme na tvoje otázky. Ak si sadneme profesijne aj ľudsky, obvykle pošleme zadanie, ktoré vypracuješ. Potom bude nasledovať druhé kolo pohovoru. To absolvuješ takisto online, alebo ak budeš chcieť, môžeme sa stretnúť osobne v našom žilinskom office a dať si druhé kolo napríklad formou prechádzky na čerstvom vzduchu.

V tomto článku sa dozvieš, ako sa pripraviť na pohovor do Hyperie

Jana Čajková

HR manager