Google+

Staň sa členom Hyperteamu

Spokojnosť ľudí je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomujeme si, že sú to najcennejšie, čo máme. Považujeme za našu povinnosť umožniť im rast, podporovať ich talent a rozvoj. Preto vytvárame prostredie, do ktorého sa radi vracajú, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú a motivujú. Nechceme, aby museli robiť kompromis medzi prácou a životom. Áno, svet je rýchly a my chceme patriť k najlepším, no nezabúdame sa pri tom zabaviť. Práca, ktorá baví, nie je práca. O to sa v Hyperii snažíme.

Prečo pracovať v Hyperii?

“ Mladý kolektív ťa rýchlo dostane do hypernálady. Inovácií sa nebojíme, ale vyhľadávame ich. Snaha neostáva bez povšimnutia. Chillík pri kávičke, rozpalujúci súboj v kalčete či iný relax? To máš grátis. Hyperii záleží na tvojom zdraví a psychickej pohode. Práca na vlastných projektoch s dostatočným budgetom.
Ak však hľadáš stereotypnú a nudnú prácu bez výziev a vzdelávanie pre teba skončilo posledným dňom v škole, radšej bež preč. ”

Radka

“ S Hyperiou som od jej začiatku, prešli sme dlhú cestu od plochej hierarchie až po vytvorenie kvalitných a efektívnych tímov. Som vďačná, že v jednom takom tíme môžem byť a viesť ho cez všetky výzvy. Bude ich ešte určite veľa :) ”

Michaela

“ Hyperia je inými slovami Otvorenosť, Priateľský prístup a Super ľudia. Od prvého dňa sa tu cítim veľmi príjemne a som šťastná, že som sa mohla stať súčasťou takej jedinečnej firmy. A čo je jednoznačným znakom mojej spokojnosti? Veď ja sa každý deň teším do práce! To je snáď to najviac :) ”

Terézia

“ Hyperia je taká moja srdcovka. Od čias, keď sme po večeroch v kancli hrávali Warcraft sa síce veľa zmenilo, no stále je tu najlepšie :) Skvelí kolegovia, prostredie, nálada,... Dreamjob ako z časopisu :) ”

Luboš