Skip to main content

KARIÉRA

Hľadáme nových Hyperákov a Hyperáčky, pretože projektov aj práce je stále viac. Ak si trúfaš, pridaj sa k nám.

Preferujeme prácu v našom žilinskom office, pretože osobný kontakt prispieva k efektívnejšej komunikácii, vyššej produktivite aj ku kreatívnejším nápadom či novým inováciám. Bezprostrednými ľudskými interakciami vytvárame prostredie vzájomnej dôvery a to pri dlhodobej virtuálnej spolupráci skrátka nejde.

Priestranný office máme v centre Žiliny na dvoch poschodiach. Flexibilný pracovný čas a homeoffice sú u nás samozrejmosťou. Pre kolegov z iných miest je možnosťou spolupráca na diaľku po dohode s teamleaderom. 

Voľné pozície

VOĽNÉ POZÍCIE

Naše projekty neustále napredujú, preto potrebujeme ďalších skúsených kolegov či kolegyne, ktorí nám pomôžu s našou hyper misiou. Pridaj sa k nám!

B2B Sales Manager / Key Account pre projekt Kimbino

Chcete sa stať súčasťou obchodného tímu zameraného na predaj marketingových služieb maloobchodným reťazcom, ecommerce partnerom alebo reklamným agentúram?

PPC Performance Specialist

Do partie hľadáme šikovného PPC performance špecialistu pre projekt Kimbino, ktorý nám pomôže s rozširovaním kampaní, s vylepšovaním zabehnutých procesov, s hľadaním príležitostí či s využívaním automatizácie v maximálnej možnej miere.

HYPERIA OFFICE

Na dvoch poschodiach, v historickom centre Žiliny, v blízkosti Auparku, plne vybavený priestor: meetingové miestnosti, chill out a workout zóny, kalčeto aj veľká terasa…

Zobraziť na mape