Skip to main content

KARIÉRA

Hľadáme nových Hyperákov a Hyperáčky, pretože projektov aj práce je stále viac. Ak si trúfaš, pridaj sa k nám.

Preferujeme prácu v našom žilinskom office, pretože osobný kontakt prispieva k efektívnejšej komunikácii, vyššej produktivite aj ku kreatívnejším nápadom či novým inováciám. Bezprostrednými ľudskými interakciami vytvárame prostredie vzájomnej dôvery, a to pri dlhodobej virtuálnej spolupráci skrátka nejde.

Priestranné kancelárie máme v centre Žiliny na dvoch poschodiach. Flexibilný pracovný čas a homeoffice sú u nás samozrejmosťou. Pre kolegov z iných miest je možnosťou spolupráca na diaľku po dohode s teamleaderom. 

Voľné pozície

VOĽNÉ POZÍCIE

Naše projekty neustále napredujú, preto potrebujeme ďalších skúsených kolegov či kolegyne, ktorí nám pomôžu s našou hyper misiou. Pridaj sa k nám!

Senior PHP developer

Hľadáme senior PHP developerov pre naše projekty, Kimbino, Tastelist, Pohodo a Leadgen. Uvedomili sme si, že pre skúseného, motivovaného a usporiadaného programátora máme vždy miesto 🙂  Ak pociťuješ, že je čas na zmenu a páčia sa ti naše globálne projekty s veľkým potenciálom, určite čítaj ďalej.

Viac o pozícií

PPC Specialist

Do partie hľadáme šikovného PPC špecialistu pre projekt Kimbino, ktorý nám pomôže so správou kampaní a ich optimalizáciou, s hľadaním a testovaním nových príležitostí či s využívaním automatizácie v maximálnej možnej miere.

Viac o pozícií

Product Owner

Vývoj trhu, pribúdajúce príležitosti, náš rýchly rast a získané skúsenosti nás presvedčili o tom, že Product Owner je pozícia, ktorú môžeme mať otvorenú takmer permanentne. Uvedomili sme si, že pre skúseného, motivovaného a usporiadaného produkťáka (samozrejme je jedno či je to on/ona) máme vždy miesto 🙂

Viac o pozícií

DIGITAL REVENUE ANALYST pre svetové projekty s desiatkami miliónov návštevníkov

Hľadáme zvedavého, analyticky zmýšľajúceho človeka, ktorý rád pracuje s číslami a dátami, zamýšľa sa nad ich interpretáciou a zároveň mu nie je cudzie plniť rutinné, pravidelné úlohy alebo “zdvihnúť telefón” a komunikovať v angličtine.

Viac o pozícií

Web Administrátor

S našim rastom prichádzajú aj nové výzvy a povinnosti a zároveň aj nevyhnutnosť flexibilne reagovať na potreby tímu. Preto neustále hľadáme zanietených a zodpovedných jednotlivcov, ktorí sú pripravení pridať sa k nám a zdieľať s nami túto vzrušujúcu cestu.

Do Hyperia tímu hľadáme zodpovedného, samostatného a tvorivého človeka, ktorý má vášeň pre prácu v online svete, neodradia ho cudzie jazyky a stíha popri svojich povinnostiach a aktivitách venovať aj zopár hodín denne (min. 3-4 hod.) správe webu. Vieš si to predS staviť? Pozri nižšie a dozvieš sa viac!

Viac o pozícií

HYPERIA OFFICE

Na dvoch poschodiach, v historickom centre Žiliny, v blízkosti Auparku, plne vybavený priestor: meetingové miestnosti, chill out a workout zóny, kalčeto aj veľká terasa…

Zobraziť na mape