Tastelist

Tastelist je srdečná výmena jedinečných rodinných receptov, ktoré sa medzi sebou odovzdávajú už celé generácie a zdieľajú medzi priateľmi …

Tvoríme komunitu
nadšených milovníkov
varenia

Veríme, že varenie je pre každého. Môže to chvíľu trvať, ale je to dobrodružstvo, divoká jazda, obohacujúci a slastný zážitok, ktorý sa čoskoro zmení na podmanivé potešenie. Navyše chuť a príprava receptov je veľmi praktická, pretože pochádza od domácich kuchárov a obsahuje každodenné suroviny. Ale viac než len ponuku receptov, Tastelist podporuje lojálnu komunitu medzi rovnako zameranými domácimi kuchármi rôznorodého veku, ktorí zdieľajú svoje tajomstvá, tipy a triky týkajúce sa prípravy rôznych jedál, ale rovnako zdieľajú aj pohľad do svojich kuchýň a svojich životov. Pridajte sa aj Vy ku komunite nadšených a priateľských ľudí, ktorí Vám vždy vedia pomôcť s objasnením rôznych postupov pri príprave jedál.

tastelist

Na našich stránkach nájdete recepty z celého sveta a takisto Vaše recepty sa môžu dostať do celého sveta. Exotické kuchyne a zahraničné špecialistky sú čoraz populárnejšie aj na Slovensku. A preto v Tasteliste premýšľame medzinárodne, máme víziu a veľké ciele expandovať aj na zahraničné trhy - tým pádom sa viete inšpirovať aj skvelými receptami zo zahraničia!