Google+

O Hyperii

Sme tím, v ktorom neexistujú problémy, iba výzvy. Vnášame kreativitu do stereotypu, spájame prácu so zábavou a napriek tomu bude orientácia na výsledky vždy náš hlavný cieľ. Budujeme dlhodobé partnerstvá, prinášame našim partnerom jasne merateľnú hodnotu a to je dôvod, prečo s nami spolupracujú najvýznamnejšie spoločnosti na trhu.

Kóderi, analytici, marketéri,
grafici, inovátori, geekovia...

Sú u nás! Náš tím je plný nadšencov, ktorí chcú byť skvelí v tom, čo robia a denne čarujú užasné veci. Neustále sa zlepšujú a pritom si vedia užiť dostatok zábavy.

Prečo pracovať v Hyperii?

“ Mladý kolektív ťa rýchlo dostane do hypernálady. Inovácií sa nebojíme, ale vyhľadávame ich. Snaha neostáva bez povšimnutia. Chillík pri kávičke, rozpalujúci súboj v kalčete či iný relax? To máš grátis. Hyperii záleží na tvojom zdraví a psychickej pohode. Práca na vlastných projektoch s dostatočným budgetom.
Ak však hľadáš stereotypnú a nudnú prácu bez výziev a vzdelávanie pre teba skončilo posledným dňom v škole, radšej bež preč. ”

Radka

“ S Hyperiou som od jej začiatku, prešli sme dlhú cestu od plochej hierarchie až po vytvorenie kvalitných a efektívnych tímov. Som vďačná, že v jednom takom tíme môžem byť a viesť ho cez všetky výzvy. Bude ich ešte určite veľa :) ”

Michaela

“ Hyperia je inými slovami Otvorenosť, Priateľský prístup a Super ľudia. Od prvého dňa sa tu cítim veľmi príjemne a som šťastná, že som sa mohla stať súčasťou takej jedinečnej firmy. A čo je jednoznačným znakom mojej spokojnosti? Veď ja sa každý deň teším do práce! To je snáď to najviac :) ”

Terézia

“ Hyperia je taká moja srdcovka. Od čias, keď sme po večeroch v kancli hrávali Warcraft sa síce veľa zmenilo, no stále je tu najlepšie :) Skvelí kolegovia, prostredie, nálada,... Dreamjob ako z časopisu :) ”

Luboš

Naše nové priestory

O čo všetko sa Hyperia stará...

O kolektív

Pravidelne usporadúvame rôzne teambuildingy (bowling, laser tag, lezecká stena, jazda na koni), chaty, stretnutia a oslavy narodenín či grilovačky, kde aktívne stmeľujeme kolektív pri pivku či spoločenských hrách.

O pracovné pohodlie

Všetci Hyperáci majú vlastný, plne vybavený pracovný priestor, možnosť homeoffice, flexibilný pracovný čas, priestory kuchynky na obed či pokec pri kávičke a veľa iných benefitov. Okrem toho máme k dispozícií nekonečný prísun kávy, čaju, minerálok a vieme sa podeliť aj o nejaké tie koláčiky, sladkosti či nanuky. Že fíha? Už chýbajú len raňajky... Nechýbajú! Každý posledný piatok v mesiaci si spolu užívame firemné raňajky.

O a(tra)ktívny oddych

Počas práce si radi oddýchneme pri kalčete, frisbee, bedmintone, na zmrzke alebo len tak pokvasíme pri kávičke v kuchyni.

O naše zdravie

K dispozícii máme športové ihrisko s workout parkom, Janka sa stará o prísun vitamínov v podobe ovocných dní, a pod. Dostávame príspevky na rôzne aktivity spojené so zdravím - fyzio, masáže, pilates. Praktizujeme aj meetingy na čerstvom vzduchu.

O vzdelávanie a duševný rozvoj

Aby sme sa posúvali vpred, zúčastňujeme sa rôznych konferencií a workshopov. Hlavičky si bystríme v escape roomoch a zájdeme aj do kina či divadla. Ani cudzie jazyky nám nie sú cudzie a angličtinu oprášime pri dobrovoľných konverzáciách s našou dvornou lektorkou.

O to, čo sa deje naokolo

Radi podporujeme dobré veci. Príkladom sú neziskovka Dobrý Anjel, útulky v okolí, Startup weekend, nový prechod pre chodcov, výstavba workout parku alebo triedený zber odpadu. A tiež Hyperdrink, akcia pre mladých, ktorí chcú získavať nové kontakty.

O ekologickú dopravu

Na chodbe nám parkuje šesť kolobežiek, ktoré využívame na rýchly presun na obed, do školy, po práci domov alebo len vedľa do kancelárie :) Menej používame autá, šetríme životné prostredie a užívame si jazdu s vetrom vo vlasoch.