O Hyperii

Sme nadšený tím odborníkov na IT a marketing. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálnu prax s online marketingom sme sa rozhodli pretaviť do nového projektu. Z tohto rozhodnutia vznikla na jar 2013 spoločnosť Hyperia s.r.o. Našimi hlavnými činnosťami sú lead generation, výkonnostný marketing a affiliate marketing.

Náš Hyperteam

V našom proaktívnom Hyperteame nájdete špecialistov na rôzne oblasti počnúc manažérmi jednotlivých oddelení, špecialistami na SEO, PPC či Affiliate marketing, cez programátorov až po grafických guru. Spoločne pracujeme na viacerých projektoch a okrem bonusov pochytáme aj plno skillov a užitočných vedomostí.

Aktuálne potrebujeme obsadiť tieto pozície:

Čo Ti ponúkame na oplátku my:

 • nadštandardné finančné ohodnotenie
 • prácu na vlastných projektoch spoločnosti - žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu
 • pružnú pracovnú dobu podľa vzájomnej dohody
 • možnosť sebarealizácie pri spolupráci v navrhovaní projektov, kariérny rast
 • možnosť ďalšieho vzdelávania na plne hradených školeniach a konferenciách
 • kurzy angličtiny zdarma priamo v budove firmy
 • prácu v mladom kolektíve, takže si užiješ kopu teambuildingov, osláv narodenín a ďalších akcií
 • za hranie frisbee, stolného futbalu a prechádzky ti budeme platiť
 • tréningy vo vlastnom workout parku blízko firmy s profesionálnym inštruktorom
 • brainstorming a porady na ihrisku hneď vedľa firmy
 • prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch

Naše skromné priestory

O čo všetko sa Hyperia stará...

O kolektív

Pravidelne usporadúvame rôzne teambuildingy (bowling, laser tag, lezecká stena, jazda na koni), chaty, stretnutia a oslavy narodenín či grilovačky, kde aktívne stmeľujeme kolektív pri pivku či spoločenských hrách.

O pracovné pohodlie

Všetci Hyperáci majú vlastný, plne vybavený pracovný priestor, možnosť homeoffice, flexibilný pracovný čas, priestory kuchynky na obed či pokec pri kávičke a veľa iných benefitov. Okrem toho máme k dispozícií nekonečný prísun kávy, čaju, minerálok a vieme sa podeliť aj o nejaké tie koláčiky, sladkosti či nanuky. Že fíha? Už chýbajú len raňajky... Nechýbajú! Každý posledný piatok v mesiaci si spolu užívame firemné raňajky.

O a(tra)ktívny oddych

Počas práce si radi oddýchneme pri kalčete, frisbee, bedmintone, na zmrzke alebo len tak pokvasíme pri kávičke v kuchyni.

O naše zdravie

K dispozícii máme športové ihrisko s workout parkom, Janka sa stará o prísun vitamínov v podobe ovocných dní, a pod. Dostávame príspevky na rôzne aktivity spojené so zdravím - fyzio, masáže, pilates. Praktizujeme aj meetingy na čerstvom vzduchu.

O vzdelávanie a duševný rozvoj

Aby sme sa posúvali vpred, zúčastňujeme sa rôznych konferencií a workshopov. Hlavičky si bystríme v escape roomoch a zájdeme aj do kina či divadla. Ani cudzie jazyky nám nie sú cudzie a angličtinu oprášime pri dobrovoľných konverzáciách s našou dvornou lektorkou.

O to, čo sa deje naokolo

Radi podporujeme dobré veci. Príkladom sú neziskovka Dobrý Anjel, útulky v okolí, Startup weekend, nový prechod pre chodcov, výstavba workout parku alebo triedený zber odpadu. A tiež Hyperdrink, akcia pre mladých, ktorí chcú získavať nové kontakty.

O ekologickú dopravu

Na chodbe nám parkuje šesť kolobežiek, ktoré využívame na rýchly presun na obed, do školy, po práci domov alebo len vedľa do kancelárie :) Menej používame autá, šetríme životné prostredie a užívame si jazdu s vetrom vo vlasoch.