Sales Manager

Ahoj, volám sa Daniel Boďa a mám na starosti biznisový rozvoj projektu Kimbino, do ktorého hľadám nového kolegu/kolegyne. Ak máš rád/rada obchodovanie, vyjednávanie a komunikáciu s firemnými zákazníkmi, grafy, tabuľky či analýzy tak prosím čítaj ďalej :)

place

Miesto výkonu práce:
Slovensko

wage

Platové ohodnotenie
od 1 500,- € v závislosti od skúseností
(Po zaučení % provízia z dohodnutých obchodov)

work

Typ pracového pomeru
TPP, živnosť

Čo je Kimbino?

Kimbino je agregátor obchodných ponúk, či už sú to letáky, feedy, produkty maloobchodníkov alebo prevádzkovateľov eshopov. Kimbino je jedným z viacerých projektov skupiny Hyperia Group, pôsobíme s ním v 40 krajinách, ročne máme návštevnosť vyše pol miliardy ľudí, čo nás radí medzi TOP5 firiem na svete v našom odvetví. Pre viac informácií sa určite pozri na kimbino.sk

Čo je Hyperia Group?

Hyperia Group - skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Pôsobí na celom svete od Japonska po USA a hodnota jej obratu je dnes už osemciferná. Hyperia Group nemá externých investorov, všetky projekty buduje z vlasných zdrojov, čo je zárukou zdravého vývoja, rýchlych rozhodovacích procesov a flexibility.

Čo budeš ako Sales Manager robiť?

Biznis :) Teda komunikovať s existujúcimi partnermi, reagovať na dopyty nových partnerov a oslovovať nových partnerov. Budeš dohadovať podmienky spolupráce, termíny a všetko ostatné, čo k tomu patrí. Určite tiež budeš sledovať analýzy návštevnosti stránok, vyhľadávania, trendov, nastavovať affiliate spolupráce a feedy, budeš sa zaujímať o maloobchod a ecommerce. Drvivú väčšinu budeš pracovať v kancelárii alebo z domu - ak sa však bude potrebné s partnerom stretnúť osobne - nebude ti robiť problém vycestovať trebárs aj do zahraničia :)

Je odvetvie akciových ponúk, maloobchodného direct marketingu perspektívne odvetvie?

Veľkosť tohto trhu je v Európe približne na úrovni 110 miliárd EUR ročne. Čo znamená, že v približne tejto hodnote európske reťazce, maloobchodníci alebo iní operátori propagujú svoje ponuky (produkcia, tlač, doručenie) a každoročne tento trh rastie. Očakávaný podiel online distribúcie v najbližších rokoch dosiahne cca 20 % podiel - teda môžeme očakávať, že online direct marketing bude trh s veľkosťou cca 22 miliárd EUR ročne - potenciál je teda obrovský :)

Naša úloha v Kimbine však online distribúciou iba začína, náš cieľ je vytvoriť sofistikovaného sprievodcu nakupovaním, ktorý navyše ponúka návštevníkom relevantné personalizované ponuky a obchodným partnerom umožňuje jednoduchý spôsob administrácie ponúk s dôrazom na cielenie, čo najrelevantnejšej skupiny návštevníkov.

Aké sú očakávania od nového kolegu/kolegyne?

  • Je obrovskou výhodou ak máš prirodzený záujem o obchod, maloobchod, e-commerce, či marketing

  • Ideálne by bolo, aby si už mal/mala za sebou nejaké biznis rokovania (v akomkoľvek odvetví) - jednoducho ide o to aby ťa ten proces bavil :)

  • V pohode zvládaš debatu v anglickom jazyku

Čo ti ponúkame:

  • práca v mladom dynamickom tíme (ak neveríš, pozri náš IG/FB :))

  • priestor pre tvoj profesionálny i osobný rozvoj

  • možnosť ďalšieho vzdelávania (kurzy, workshopy, konferencie, angličtina…)

  • flexibilný pracovný čas; možnosť práce full remote alebo kombinácia office/homeoffice

  • ak prídeš do officu, bude ťa čakať plne vybavené pracovné miesto s dvoma monitormi priamo v centre mesta Žilina

  • originálny prístup k práci, porady aj na čerstvom vzduchu

  • a mnoho ďalších benefitov (pravidelné teambuildingy, akcie, raňajky, výborná kávička, čaj, ovocie, príspevky na kultúru atď.)

Plat: od 1500 eur v závislosti od skúseností. Po zaučení % provízia z dohodnutých obchodov. Okrem toho zvykneme dávať 2 x ročne odmeny v zaujímavých sumách.

Ak sa chceš dozvedieť viac o tom, ako vyzerá práca sales manažéra pre globálny projekt Kimbino, vypočuj si tento podcast.

Koho stretneš na pohovore?

hyperJanka

Janka
Ejdžáristka

hyperDaniel

Daniel
COO

hyperRadka

Radka
Šéfka projektu

Daj o sebe vedieť

Pošli svoj životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov na: hr@hyperia.sk. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Tešíme sa na teba!

Reagovať na ponuku

Pozri, či nemáme pre teba aj inú vhodnú pozíciu