Kimbino senior PHP developer

Rastieme raketovým tempom a do tímu hľadáme ďalších skúsených PHP developerov alebo developerky. Áno, čítaš správne, množné číslo.

Staň sa súčasťou mladého a nadupaného kolektívu odborníkov, ktorí spoločnými silami budujú medzinárodný projekt Kimbino. Že si o ňom ešte nepočul? Nevadí, v skratke ti ho predstavím.

Kimbino je portál, ktorý chce aby sa každý človek ľahko dostal ku všetkým akciovým letákom a ponukám, ktoré ho zaujímajú alebo v nich hľadá inšpiráciu a zároveň tým chce podporiť aj tento šetrnejší spôsob k životnému prostrediu. Spolu s jeho starším bratom sú vo viac ako 40-tich krajinách sveta, pričom za posledný rok bolo na týchto stránkach takmer 500 miliónov návštevníkov.
Nie, nie je to iba o zobrazovaní letákov. Na pozadí máme množstvo mikroslužieb, ktoré prinášajú našim návštevníkom skvelé funkcie.

place

Miesto výkonu práce:
Slovensko

wage

Platové ohodnotenie
od 2 000 ,- €

work

Typ pracového pomeru
TPP, živnosť


Ako fungujeme?

Našimi primárnymi jazykmi sú PHP (Yii2 framework) a Python. Na ukladanie dát používame relačné, ale aj nerelačné databázy (MySQL, Elasticsearch) a na cachovanie Redis. Komunikáciu riešime synchronne cez REST API alebo asynchrónne cez RabbitMQ. Projekty máme cez Gitlab CI/CD prepojené s automatickým testovaním a nasadzovaním. Experimentujeme aj s Kubernetes na produkcii, kde nám beží frontend napísaný vo Vue.js a niektoré mikroslužby. A aby som nezabudol okrem toho že na lokálny vývoj používame Docker, píšeme si aj vlastné Composer balíčky.
Pravidelne organizujeme interné stretnutia so všetkými našimi programátormi aby sme si zdieľali know-how a posúvali sa tak dopredu. Je toho samozrejme omnoho viac ale o tom ti radi povieme na online stretnutí.

Na čo kladieme dôraz:

 • čistý, rýchly a udržateľný kód

 • proaktívny prístup

 • chuť sa neustále vzdelávať v nových technológiách

Koho teda hľadáme?

Ak ti je blízky stack technológií, ktorý používame a považuješ sa za skúseného programátora alebo programátorku určite sa neváhaj prihlásiť. Našich kolegov máme po celom Slovensku.

Viac sa o našom backstage dozvieš či už na Twitter-i, našej stránke alebo si vypočuj naše podcasty.

Zamestnanecké výhody, benefity:

 • nadštandardné finančné ohodnotenie

 • práca na vlastných projektoch spoločnosti (žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu, časový aj finančný budget máme vo vlastnej réžii)

 • práca s modernými technológiami. Snažíme sa naše projekty posúvať neustále vpred

 • pružná pracovná doba

 • možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov, kariérny rast

 • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie

 • kurzy angličtiny priamo vo firme

 • práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií

Každého posudzujeme individuálne a preto ti plat ponúkame od 2 000 ,- €, hornú hranicu neuzatvárame, tá závisí od úrovne tvojich znalostí a praxe.

Koho stretneš na pohovore?

hyperJanka

Janka
Ejdžáristka

hyperLukáš

Lukáš
Technický big boss

Daj o sebe vedieť

Svoj životopis a niečo o sebe pošli na adresu hr@hyperia.sk s predmetom “Kimbino senior PHP developer”. Nezabudni súhlas so spracovaním osobných údajov. Nezabudni súhlas so spracovaním osobných údajov. Budeme sa tešiť na tvoju reakciu!

Reagovať na ponuku

Pozri, či nemáme pre teba aj inú vhodnú pozíciu