Terézia Tupá
Head of PPC
PPC Performance Specialist

Miesto výkonu práce: preferujeme prácu z officu v Žiline s možnosťou homeoffice 2x do týždňa, prípadne po dohode s teamleadrom remote spolupráca
Platové ohodnotenie: od 1 700 eur
Typ pracovného pomeru: TPP
Do tímu hľadáme PPC performance špecialistu.
Do partie hľadáme šikovného PPC špecialistu pre projekt Kimbino, ktorý nám pomôže s rozširovaním kampaní, s vylepšovaním zabehnutých procesov, s hľadaním príležitostí či s využívaním automatizácie v maximálnej možnej miere. Ak máš aspoň rok skúseností, chuť posúvať sa vpred a prispieť svojou prácou k vylepšovaniu globálneho projektu s veľkými budgetmi, poď do toho s nami :). Homeoffice alebo práca mimo office je u nás bežná, no rátame aj s tvojimi pravidelnými návštevami v našom krásnom priestore v Žiline.
Ak nás ešte nepoznáš a chceš si urobiť lepšiu predstavu o tom, ako fungujeme, pozri si náš web či sociálne siete. Nájdeš tam všetky dôležité prekliky na zaujímavé rozhovory, články a zostrihy z našich akcií. Máš tak možnosť navnímať našu firemnú kultúru. Už teraz sa na teba tešíme!
Tvojou úlohou bude:
- správa kampaní (Google Ads, Microsoft Ads, Sklik) s dôrazom na ekonomický efekt
- testovanie automatických bidovacích stratégií
- optimalizácia PPC kampaní, testovanie kreatív a formátov, hľadanie najefektívnejších riešení
- vyhodnocovanie dát a ich vizualizácia
- proaktívne vylepšovanie a nastavovanie procesov pomocou automatizácie
- sledovanie nových trendov a príležitostí v platených kampaniach
- reportovanie výsledkov a taskov
- vzdelávanie v oblasti PPC, automatizácie, SQL či Big Query
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
- dôslednosť a systematickosť pri práci
- proaktívny prístup
- chuť neustále sa zlepšovať a vzdelávať sa
- logické myslenie a spájanie si súvislostí
- analytické a strategické talenty
- kreativita v hľadaní riešení
Ostatné znalosti:
- Google Ads – pokročilý
- Google Analytics – pokročilý
- Facebook Ads – základy
- Google Sheets – pokročilý
- Google Tag Manager, Data Studio, SQL a Big Query – výhodou
Počet rokov praxe:
na podobnej pozícii aspoň 1 rok
Čo ti ponúkame:
- možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
- v office si môžeš oddýchnuť pri hernej konzole, VR, ping-pongu či stolnom futbale alebo na terase v centre mesta s kávičkou v ruke
- spolupracujeme s najvyššou Google podporou, ktorá nám pomáha posúvať projekty ďalej, veľa sa od nich naučíš
- pravidelné firemné raňajky a zaujímavé teambuildingy (pozri náš IG @hyperialife)
- a mnoho ďalších
Plat: od 1 700 eur – horná hranica nie je určená, tá závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Každoročne výšku platov prehodnocujeme a okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách.
Koho stretneš na pohovore?

Jana Čajková
HR Manager

Terézia Tupá
Head of PPC

Ľuboš Ďurovič
CMO
Daj o sebe vedieť
Všetky dokumenty (CV, motivačný list, súhlas so spracovaním osobných údajov) pošli na: hr@hyperia.sk. Všetkým uchádzačom odpovieme a tých vybraných budeme kontaktovať s termínom na pohovor. Tešíme sa!