Skip to main content

Kimbino senior PHP developer

Martin Čaniga
Head of Backend Development – Kimbino

Miesto výkonu práce: REMOTE
Platové ohodnotenie: od 2 000 ,- €
Typ pracového pomeru: TPP, živnosť

Rastieme raketovým tempom a do tímu hľadáme ďalších skúsených PHP developerov alebo developerky. Áno, čítaš správne, množné číslo.

Staň sa súčasťou mladého a nadupaného kolektívu odborníkov, ktorí spoločnými silami budujú medzinárodný projekt Kimbino. Že si o ňom ešte nepočul? Nevadí, v skratke ti ho predstavím.

Kimbino je portál, ktorý chce aby sa každý človek ľahko dostal ku všetkým akciovým letákom a ponukám, ktoré ho zaujímajú alebo v nich hľadá inšpiráciu a zároveň tým chce podporiť aj tento šetrnejší spôsob k životnému prostrediu. S letákovou divíziou sme vo viac ako 40-tich krajinách sveta, pričom za posledný rok bolo na týchto stránkach takmer 500 miliónov návštevníkov.

Nie, nie je to iba o zobrazovaní letákov. Na pozadí máme množstvo mikroslužieb, ktoré prinášajú našim návštevníkom skvelé funkcie.

Ako fungujeme?

Našimi primárnymi jazykmi sú PHP a Python. Bude skvelé, ak poznáš niektorý z PHP frameworkov (Yii2, Laravel, Symfony, …) ale nie je to podmienka. Na ukladanie dát používame relačné, ale aj nerelačné databázy (MySQL, Elasticsearch) a na cachovanie Redis. Komunikáciu riešime synchronne cez REST API alebo asynchrónne cez RabbitMQ. Projekty máme cez Gitlab CI/CD prepojené s automatickým testovaním a nasadzovaním. Experimentujeme aj s Kubernetes na produkcii, kde nám beží frontend napísaný vo Vue.js a niektoré mikroslužby. A aby som nezabudol okrem toho že na lokálny vývoj používame Docker, píšeme si aj vlastné Composer balíčky.

Pravidelne organizujeme interné stretnutia so všetkými našimi programátormi aby sme si zdieľali know-how a posúvali sa tak dopredu. Je toho samozrejme omnoho viac ale o tom ti radi povieme na online stretnutí.

Na čo kladieme dôraz:

  • čistý, rýchly a udržateľný kód

  • proaktívny prístup

  • chuť sa neustále vzdelávať v nových technológiách

Koho teda hľadáme?

Ak ti je blízky stack technológií, ktorý používame a považuješ sa za skúseného programátora alebo programátorku určite sa neváhaj prihlásiť. Našich kolegov máme po celom Slovensku.

Viac sa o našom backstage dozvieš či už na Twitter-i, našej stránke alebo si vypočuj naše podcasty.

Firemné benefity:

  • práca na vlastných projektoch spoločnosti (žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu, časový aj finančný budget máme vo vlastnej réžii)

  • práca s modernými technológiami. Snažíme sa naše projekty posúvať neustále vpred

  • pružná pracovná doba

  • možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov, kariérny rast

  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie

  • kurzy angličtiny priamo vo firme

  • práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií

Každého posudzujeme individuálne a preto ti plat ponúkame od 2 000 ,- €, hornú hranicu neuzatvárame, tá závisí od úrovne tvojich znalostí a praxe. Okrem toho zvykneme dávať 2 x ročne odmeny v zaujímavých sumách.

Koho stretneš na pohovore?

Jana Čajková

HR Manager

Martin Čaniga

Head of Backend Development – Kimbino

Lukáš Hrdlička

CTO

Daj o sebe vedieť

Svoj životopis a niečo o sebe pošli na adresu hr@hyperia.sk s predmetom „Kimbino senior PHP developer“. Nezabudni súhlas so spracovaním osobných údajov. Budeme sa tešiť na tvoju reakciu!