Skip to main content

B2B Sales Manager / Key Account pre projekt Kimbino

Miesto výkonu práce: Na bráne, Žilina
Platové ohodnotenie:od 2 000 eur + % provízia
Typ pracovného pomeru: TPP 

Chcete sa stať súčasťou obchodného tímu zameraného na predaj marketingových služieb maloobchodným reťazcom, ecommerce partnerom alebo reklamným agentúram? Ste dynamický a energický človek, ktorý sa teší z toho, že ak dnes dohodne partnerstvo, tak na druhý deň už môže vyhodnocovať štatistiky spustenej služby? Máte prirodzený záujem o medzinárodný obchod, vzťahy s obchodnými partnermi a rôznymi kultúrami? Ak áno, pošlite CV.

Kto sme?

Sme Hyperia Group, skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Pôsobíme na celom svete od Japonska až po USA a hodnota nášho obratu je dnes už osemciferná. Hyperia Group nemá externých investorov, všetky projekty buduje z vlasných zdrojov, čo je zárukou zdravého vývoja, rýchlych rozhodovacích procesov a flexibility.

O aký projekt ide?

Projekt Kimbino je agregátor obchodných ponúk, či už sú to letáky, feedy, produkty maloobchodníkov alebo prevádzkovateľov eshopov. Kimbino je jedným z viacerých projektov skupiny Hyperia Group. Pôsobíme s ním vo viac ako 40 krajinách. Ročne máme návštevnosť vyše pol miliardy ľudí, čo nás radí medzi TOP5 firiem na svete v našom odvetví. Pre viac informácií sa určite pozrite na naše weby.

Čo budete ako Sales Manager / Key Account robiť?

Predovšetkým biznis :). Teda komunikovať s existujúcimi partnermi, reagovať na dopyty nových partnerov, či oslovovať nových partnerov. Budete navrhovať a dohadovať podmienky spolupráce, termíny a všetko ostatné, čo k tomu patrí. Určite tiež budete sledovať analýzy návštevnosti stránok a vo všeobecnosti trendy v maloobchode alebo ecommerce. Drvivú väčšinu budete pracovať v kancelárii alebo z domu. Ak sa však bude potrebné s partnerom stretnúť osobne, nebude Vám robiť problém vycestovať.

Ako dnes vyzerá trh akciových ponúk a maloobchodného direct marketingu?

Veľkosť trhu je v Európe približne na úrovni 110 miliárd EUR ročne. Čo znamená, že v približne tejto hodnote európske reťazce, maloobchodníci alebo iní operátori propagujú svoje ponuky (produkcia, tlač, doručenie) a každoročne tento trh rastie. Očakávaný podiel online distribúcie v najbližších rokoch dosiahne cca 20 % podiel, teda môžeme očakávať, že online direct marketing bude trh s veľkosťou cca 22 miliárd EUR ročne.

Naša úloha v Kimbine však online distribúciou iba začína. Náš cieľ je vytvoriť sofistikovaného sprievodcu nakupovaním, ktorý navyše ponúka návštevníkom relevantné personalizované ponuky a obchodným partnerom umožňuje jednoduchý spôsob administrácie ponúk s dôrazom na cielenie, čo najrelevantnejšej skupiny návštevníkov. Našou konkurenčnou výhodou je dnes už existujúca báza návštevníkov, ktorí si ročne pozrú na našich weboch približne miliardu ponúk.

Čo od Vás očakávame?

 • záujem o obchod, maloobchod, e-commerce, či marketing
 • skúsenosti na pozícii Sales Manager / Key Account min. 3 roky, ideálne na medzinárodnej úrovni
 • plynulá komunikácia v anglickom jazyku je samozrejmosťou

Čo ponúkame?

 • férové platové podmienky, okrem fixu je aj % provízia z obratu
 • príjemný, priateľský a vždy ochotný kolektív
 • používanie moderných technológií
 • flexibilný pracovný čas
 • možnosti pestrého vzdelávania v online i offline verzii
 • v office je možnosť zahrať sa na hernej konzole, vo virtuálnej realite, či stolný futbal a ping-pong
 • dbáme na zdravie našich Hyperákov a preto pravidelne cvičíme jogu, samozrejmosťou je vždy dostupná kvalitná kávička, čaj či ovocie
 • organizujeme zaujímavé teambuildingy a eventy (pre viac info, pozrite náš IG a FB alebo LinkedIn účet)

Pošlite svoj životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov na: hr@hyperia.sk. Tešíme sa na Vás!

Jana Čajková

HR Manager

Daniel Boďa

COO