Google+
background
arrow

My, hyperáci, sme mladí, akční a nadšení pre šport.
Nesedíme len za obrazovkami, ale využívame všetky nové výzvy - tu je len malá ukážka toho, čo robíme, ak nemakáme :-)

line-mini

Workout park

Je to hit a máme ho aj my! Nezáleží na veku, ale na odhodlaní začať a pod holým nebom posilniť a vyrysovať svaly. Vyzvi na rozstrel kolegu či kamoša... Kto dá viac zhybov?

line-mini
background

Kolobežky

Skvelý dopravný prostriedok, či do firmy alebo domov, resp. na obed do blízkej reštiky. Vietor vo vlasoch a radosť z jazdy ti urobí náladu…. Fijuuuu!

line-mini
background

Basket/Streetball

Namiesto billboardu sme opravili streetove koše a keď máme chuť zahráme si. Vypotíme hektolitre potu a z vypustených endorfínov sa radujeme ešte dlho. Občas sa niekomu ujde aj pod oko, ale je to v rámci fair play ;)

line-mini
background

Walk

Vonku svieti slniečko a ty máš naplánovanú poradu s kolegom? Nič lepšie ako si to odkomunikovať pri chôdzi na čerstvom vzduchu. Meetingujeme, brainstormujeme a plánujeme v pohybe.

line-mini
background

Strečing

Tuhne ti šija a únava sa ti nepozorovane vkráda do tela? Je čas na pretiahnutie celého tela a refresh unavených svalov. Zaves sa na pár minút dole hlavou, uvoľni sa a na nič nemysli. Pridaj ešte zopár cvikov a môžeš pokračovať v práci nabitý energiou.

line-mini
background

Vitamínové dni

Záleží nám na zdraví našich hyperákov, preto si doprajeme vitamínové bomby v podobe odšťavovacích citrusových dní, či rozsekaného pána Meflóna-melóna alebo banánových opičích hodoch, či domácej bio zeleninky na HypeRaňajkách….

line-mini
background