Google+

Hyperia hľadá Grafika / UX dizajnéra

Ahojte!
Do tímu hľadáme grafika/UXáka, ktorý má dostatočne šikovné ruky na to, aby pripravil grafické podklady podľa aktuálnych trendov (na rozličné témy) a zároveň šikovné oči, aby videl, keď niečo nesedí podľa UX “pravidiel”.
Ak máš grafický skill a rozumieš UX (nestačí rozumieť pojmu, ale problematike), scrolluj ďalej.
Do inzerátu sme sa snažili dať všetky potrebné informácie, takže sa môže zdať trošku dlhší. Vyhraď si teda pár minút svojho času a prejdi si všetko od vrchu po spodok.

Platové ohodnotenie Platové ohodnotenie

1 300 € brutto + podľa zručnosti

Typ pracovneho pomeru Typ pracovneho pomeru

Full-time

Lokalita Lokalita

Žilina

Výhodou tejto práce je, že ti peniaze budú chodiť na účet pravidelne každý mesiac vo výplatnom termíne a máš full-time job, kde si klientov nemusíš hľadať, pretože všetko je pripravené a k dispozícii. Ak si teda niekto, komu takýto komfort vyhovuje viac, ako oslovovanie klientov a hľadanie možných spoluprác, si na správnej adrese.

Čo budeš robiť

Budeš tvoriť grafické podklady všeho-druhu. Podklady pre newslettre, návrhy nových webov, úpravy aktuálnych projektov, rôzne bannery a pod. K tomu však nerozlučne patrí UX. Okrem grafiky si teda budeš prechádzať naše webové projekty a navrhovať úpravy tam, kde to bude dávať zmysel. Nepotrebujeme prekopať základy - potrebujeme vylepšovať. Zoberieš si napr. formulár, ktorému vymaxuješ konverzný pomer. Hneď potom si môžeš vziať na mušku web, kde budeš mať za úlohu vypimpovať CTR a za tým napr. preventívne nahliadnuť na UX našich interných systémov, či je všetko intuitívne tak, ako by malo byť. Nudiť sa nebudeš, no ak ťa to baví a si v tom dobrý, dáme ti možnosť zlepšiť sa ešte viac.

Určite ťa tiež zaujíma, v akom “odvetví” budeš tvoriť. Odpoveď je - väčšinou finančnom. Budeš tvoriť a upravovať mnoho rôznych kreatívnych minisite-ov, ale aj veľkých portálov s mesačnou návštevnosťou desiatky tisíc ľudí, ale čaká ťa (ako sme už vyššie spomenuli) participácia aj na iných (nefinančných) projektoch, webových rozhraniach, formulároch a podobne.

Čo sa týka UX

Na akom leveli ho musíš ovládať?

Musíš vedieť identifikovať, prečo ten button nemôže byť “takýto, ale onaký”, prečo by sme tam a tam mali umiestniť nejakú podpornú hlášku, prečo je to usporiadanie takéto a nie iné, či je spomenuté všetko, čo treba, prečo je tu lepšie použiť ghost button, ako vôbec znížiť bounce rate a pod. Jednoducho pochopiť, ako sa správajú užívatelia na webe a ako ho na základe toho naštýlovať, aby sme im tú cestu k vytúženej konverzii čo najviac uľahčili.

Dôležité je, aby si mal/a chuť sa v tejto oblasti vzdelávať a posúvať svoj skill ďalej. Malo by ťa baviť správanie ľudí na internete, jeho identifikácia a úpravy projektov s cieľom získať čo najlepšie čísla. Toto od teba budeme potrebovať.

Požiadavky a potrebné skills

 • Gramatika (SK jazyk)
 • Anglický jazyk - začiatočník/pokročilý
 • Adobe photoshop - pokročilý/expert
 • Adobe Illustrator - pokročilý/expert
 • HTML/CSS - výhodou
 • JavaScript - výhodou
 • Figma, Adobe XD, Invision, Zeplin, Sketch - výhodou, ale ak s nimi vieš pracovať - cool

Čo ponúkame my?

 • Zaujímavé a v Žiline jedinečné pracovné prostredie (stolný futbal / ping-pogový stôl / playko / hojdačky priamo v kancli / chillovňa, kde si nerušene oddýchneš, keď máš chuť trošku “spočinúť” / 2 terasy - jedna východná, druhá západná atď.)
 • Mladý a príjemný kolektív. A pozor, nie je to v tomto prípade žiadne klišé, alebo povinná výbava v inzeráte. Fakt tu máme dobrú náladu :)
 • Prácu na zaujímavých projektoch (v tvojom prípade na viacerých, takže stereotyp by to v žiadnom prípade nemal byť. Samozrejme, rôzne práce sa opakujú, ale určite nebudeš robiť každý deň to isté po celý rok)
 • Práca v zaujímavej a rýchlorastúcej firme. Pochválime sa, čoby nie :)
 • Podporujeme aktívne vzdelávanie, takže nebudeš stagnovať (ak sám nebudeš chcieť)

Prejdi sa u nás

KOHO STRETNEŠ NA POHOVORE?

hyperJanka hyperJanka

Janka

Ejdžáristka

hyperRobster

Robster

UXák a webdizajnér

hyperLubiak

Lubiak

Marketing big boss

Čo ťa čaká na pohovore?

Privíta ťa Ejdžáristka Janka a usadí do zasadačky, kde to celé bude prebiehať. Dostaneš vodičku (podľa chuti aj kávičku), pridajú sa ďalší členovia a môžeme začať. Začíname bežným rozhovorom, ktorý bude v tvojom prípade neskôr obohatený o praktické úlohy zo sveta UX. Nachystáme si pár zapeklitých príkladov, ktoré budeš musieť identifikovať a popísať - všetko úlohy z praxe. Po tejto časti a dodatočných otázkach budeš mať priestor na vlastné otázky ty, takže ak ťa čosi zaujíma, určite bude fajn, ak si to pripravíš vopred. Po zodpovedaní všetkých otázok sa rozlúčíme a budeš už len čakať na odpoveď od Janky, ktorú dostaneš aj v prípade, že si uspel a ideš ďalej, ale aj keby ti to nevyšlo.

Daj o sebe vedieť

V prípade, že spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, pošli svoj životopis a do mailu nám napíš niečo o sebe, nech sa lepšie zoznámime už pri prvom kontakte (samozrejme prilož portfólio a v skratke popíš, s čím už máš skúsenosti napr. v UX). K tomu pripoj súhlas so spracovaním osobných údajov a pošli to všetko na jana.cajkova@hyperia.sk. Tešíme sa na teba!

Kto sme ?

Sme tím, v ktorom neexistujú problémy, iba výzvy. Spájame prácu so zábavou a neustále sa posúvame vpred.

Sme Hyperia

My sme Hyperia!

Pridaj sa aj ty do nášho tímu.

Sme Hyperia

Ako sa k nám dostaneš?

Od železničnej stanice je to cca 12 minút.