Business Owner

Hľadá sa Business Owner pre nový Home and Decor projekt. Na začiatok bude spadať pod náš brand, dnes už overený projekt Kimbino. V budúcnosti zvažujeme spin-off. S Kimbinom sme vo viac ako 40 krajinách sveta, projekt navštevuje niekoľko miliónov návštevníkov mesačne. Hľadáme skúseného človeka, ktorý nadviaže na úspech dnešného portálu a postaví novú divíziu zameranú na Home and Decor segment.

place

Miesto výkonu práce:
Žilina - možnosť čiastočnej práce z domu (2 dni v týždni)

wage

Platové ohodnotenie
od 2 800,- €, podľa tvojich skúseností. Zaujímavé bonusy za výsledky/úspech.

work

Typ pracového pomeru
TPP

Tvojou úlohou bude vytvoriť Home and Decor marketplace (“Kimbino Home”), ako novú kategóriu kimbino.sk a neskôr zahájiť a viesť samotnú expanziu do ďalších strategických krajín. Samostatnosť, produktové cítenie, biznisové myslenie, zodpovednosť a nasadenie sú základné vlastnosti, ktoré by ti nemali chýbať. Nevyhnutné sú doterajšie skúsenosti s riadením tímu a výborná orientácia v online prostredí. Pozícia je vhodná pre niekoho, kto sa chce realizovať, pracovať na veľkej veci, odovzdať svoje skúsenosti a mnoho sa aj naučiť vo firme, ktorá je svojou históriou a kultúrou unikátna. Máme preukázateľné výsledky. Získali sme významné ocenenia. Firma bola budovaná bez vplyvu externých investorov na princípoch slobody, chuti zlepšovať sa, zodpovednosti, nasadenia.

Hyperia Group má dnes 3 divízie a toto bude štvrtá, takže je to pre nás už celkom “rutina”.

Tím, ktorý bude stáť za Kimbino Home, budeš kompletne skladať na zelenej lúke. Nebudeš v tom však sám a ani riešiť všetko, pretože sa môžeš oprieť o:

  • naše vedomosti a skúsenosti celého tímu vyše 100 šikovných profesionálov vrátane HR

  • celú našu infraštruktúru (backoffice, priestor pre tím, technické zabezpečenie, účtovníctvo, software, aplikácie a iné) a celkovo profesionálny servis na vysokej úrovni.

Jedna zo základných prvých úloh, ktoré ťa budú čakať je odpohovorovať a prijať kostru svojho tímu, s ktorým to budeš ďalej “ťahať”. Je to makačka, ale vytvoriť si svoj vlastný tím od úplného začiatku, je paráda :).

Chceme postaviť marketplace, ktorý budú s radosťou navštevovať milióny ľudí, ktorí nájdu to čo hľadali, popritom ušetria množstvo času a peňazí. Zároveň sa stane skvelým akvizičným kanálom pre našich partnerov, ktorí nám budú za to ochotne platiť.

Čo ti ponúkame:

  • práca v mladom dynamickom tíme (ak neveríš, pozri náš IG/FB :))

  • priestor pre tvoj profesionálny i osobný rozvoj

  • možnosť ďalšieho vzdelávania (kurzy, workshopy, konferencie, angličtina…)

  • flexibilný pracovný čas; možnosť práce full remote alebo kombinácia office/homeoffice

  • ak prídeš do officu, bude ťa čakať plne vybavené pracovné miesto s dvoma monitormi priamo v centre mesta Žilina

  • originálny prístup k práci, porady aj na čerstvom vzduchu

  • a mnoho ďalších benefitov (pravidelné teambuildingy, akcie, raňajky, výborná kávička, čaj, ovocie, príspevky na kultúru atď.)

Plat brutto: od 2800,- €, podľa tvojich skúseností. Zaujímavé bonusy za výsledky/úspech. Okrem toho zvykneme dávať 2 x ročne odmeny v zaujímavých sumách.

Koho stretneš na pohovore?

Na pohovore sa stretneš priamo so mnou. Rád ťa spoznám a povieme si viac.

hyperMichal

Michal
CEO Hyperia Group

Daj o sebe vedieť

Ak ťa táto príležitosť zaujala, máš vzťah k designu, resp. danej téme a myslíš si, že si vhodným kandidátom, pošli svoj životopis na: hr@hyperia.sk.

Reagovať na ponuku

Pozri, či nemáme pre teba aj inú vhodnú pozíciu