Google+
Affiliate Marketing

Affiliate Marketing

Affiliate marketing

Affiliate marketing využíva ako pracovný nástroj informácie, ktoré sú doručované na správne miesto a správnym ľuďom. Funguje na základe previazanosti stránok predajcov produktov a služieb so stránkami, ktoré ich odporúčajú. Pri tejto forme online reklamy obchodníci ponúkajú prevádzkovateľom webov finančnú odmenu za každého získaného zákazníka. Affiliate marketing je postavený na princípe siete affiliate partnerov, ktorí na svojich stránkach prezentujú reklamné prvky obchodníkov.

Ako funguje affiliate marketing?

Pridanie reklamy na web

Každý návštevník webovej stránky, ktorý klikne na banner, textový odkaz alebo iný reklamný prvok, je presmerovaný na cieľovú stránku.

Aktivita zákazníka

Pokiaľ vykoná dopredu dohodnutú aktivitu na tejto stránke, prevádzkovateľ webu zaňho získa finančnú províziu. Takto fungujúcu affiliate sieť sa chystáme spustiť v blízkej budúcnosti. Sme taktiež aj majoritným vlastníkom výkonnostnej affiliate siete Dognet.

Pre koho je Affiliate Marketing?

Affiliate Marketing má veľký potenciál využitia. Dokáže priviesť nových zákazníkov všetkým spoločnostiam, ktoré chcú zvýšiť svoje zisky prostredníctvom cielenej internetovej reklamy. V dnešnej dobe je to jeden z najúčinnejších a najefektívnejších marketingových nástrojov.

Jeho veľkým plusom je výhodnosť pre všetkých zúčastnených. Zaujímavé čiastky na ňom môžu zarobiť prevádzkovatelia navštevovaných webov, majitelia blogov s vyššou návštevnosťou, ale aj majitelia rozsiahlych emailových databáz.

Vďaka nám môžte využívať prémiové kampane. V prípade záujmu o Affilate Marketing na Slovensku alebo v Českej republike stačí vyplniť kontaktný formulár.

Výhody pre obchodníkov

  • Získanie nových zákazníkov

    Zákazníci k vám prídu sami na základe odporúčania zo stránky, ktorá ich zaujala. Máte veľkú šancu, že ich zaujme aj váš produkt alebo služba. Získate ich teda prirodzeným spôsobom a bez vnucovania.

  • Platí sa len za reálne získaných zákazníkov

    Prevádzkovateľovi webu zaplatíte províziu za zákazníkov, ktorí si od vás kúpili produkt alebo službu. Vaša investícia do reklamy teda v tomto prípade neprevýši zisky.

Výhody pre prevádzkovateľov webov

  • Vyťaženie zisku z návštevnosti webu

    Môžete zarobiť na tom, že vlastníte kvalitný web s vysokou návštevnosťou. To vás aj ďalej motivuje, aby ste sa o web starali a zvyšovali jeho návštevnosť.